Sąskaita.Online

Kiekviena naujai įsisteigusi ir jau kurį laiką dirbanti įmonė turi turėti įrankį, kuris padės jai vystant verslą. Dažniausiai toks įrankis būna Excel tipo failas. Norint jo pagalba efektyviai kontroliuoti veiklą, reikia labai gerai išmatyti darbą su tokio tipo programomis.

 

Mes sukūrėme sistemą "Sąskaita.Online", kuri atstoja Excel tipo failus ir žymiai praplečia jų funkcionalumą bei padeda vesti buhalterinę apskaitą. Mes sukūrėme instrumentą, kuris nereikalauja jokių specifinių žinių. Jis yra paprastas naudojime, intuityvus, labai efektingas Jūsų verslui ir pasiekiamas visur kur yra interneto ryšys.

"Sąskaita.Online" yra pilnai veikianti sistema ir ja gali naudotis visi, kas nori efektyviai valdyti savo verslą. Šioje sistemoje Jūs galėsite:

  1. Greitai ir paprastai išrašyti sąskaitas už parduotas prekes ir atliktas paslaugas;

  2. Patogiai, tiesiogiai iš sistemos, siųsti sąskaitas el. paštu;

  3. Matyti kas skolingas Jums, ir kam skolingi Jūs. Valdyti klientų bei tiekėjų skolas;

  4. Sekti prekių likučius;

  5. Ataskaitų dėka stebėti savo veiklos pelningumą.

Su mūsų partneriais Faktoro galite gauti apmokėjimą už išrašytas sąskaitas per 24val. (sąskaitų faktoringas). "Sąskaita.Online" sistemoje pateikti užklausą sąskaitos finansavimui galėsite vieno mygtuko paspaudimu. Daugiau informacijos apie patį faktoringą rasite mūsų partnerio puslapyje paspaudus ant šios nuorodos -> Faktoro

Visi užsiregistravę gauna  30 dienų nemokamą priėjimą , kad įvertinti jos naudą.

Praėjus nemokamam laikotarpiui norint įvesti operaciją (operacija laikoma: pardavimo sąskaita, arba pirkimo sąskaita, arba mokėjimo įrašas) reikės įsigyti vieną iš paketų:

  • Plius20 (leidžiama įvesti iki 20 operacijų) - 3€;

  • Plius50  (leidžiama įvesti iki 50 operacijų) - 7€;

  • Plius100 (leidžiama įvesti iki 100 operacijų) - 12€.

Jeigu turite klausimų rašykite mums į Chat'ą, kuri rasite apatiniame dešiniame ekrano kampe.

Virtualaus buhalterio komanda linki Jums sėkmės vystant savo verslą su mūsų "Sąskaita.Online" verslo instrumentu!